KONTAKTY


Kosmetika
Pilná Věra

tel.: 723 857 600

Pedikúra
Libuše Šupová
tel.: 723 158 864

Manikúra
Natalya Šebková
tel.: 775 320 752

Masáže
Karolína Šubrtová
tel.: 604 952 450


Kadeřnictví

Petra Janů
tel.: 739 047 563

Sauna
Pilný Tomáš
te.: 731 681 889
Úvod » PEDIKÚRA

PEDIKÚRA Černěves


Kosmetika péče o nohy GEHWOL je výsledkem 140 let zkušeností
a neustálého výzkumu a rozvoje. Všechny výrobky GEHWOL obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány.

Výrobky GEHVOL zmírňují podráždění, povzbuzují, osvěžují, a starají se o příjemné, přirozené ošetření Vašich nohou. Díky kombinaci přírodních tuků, esenciálních olejů a vysoce účinných rostlinných extraktů, jsou velmi dobře vstřebávány pokožkou. Krémy, spreje nebo koupele GEHWOL nabízí širokospektrální řešení všech problémů nohou, tzn. působí proti zápachu, plísni, pocení, pálení, únavě a bolestem.

Ošetřují popraskanou pokožku, prohřívají studené nohy, pomáhají při pocitu těžkých nohou. Doplňkem jsou osvědčené GEHWOL gelové korektory a ochranné prostředky.

To, že péče o nohy je důležitá nejen z estetického hlediska(a to zejména v letních měsících kdy jsou na očích celému světu), ale především z hlediska zdravotního, ví dnes již skoro každý. Dobře operovávané nohy mají vliv na pohodu člověka.

Pravidelná pedikúra by měla patřit k péči o zdraví a krásu člověka stejně tak, jako například kadeřník, kosmetika a další služby, které pravidelně většina z nás využívá. Při používání vhodné obuvi a při pravidelné pedikúře, nebudete mít s vlastníma nohama problémy a budete se cítit lépe.

Nabízíme klasickou pedikúru(mokrou). Po lázni Vám odstraním starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel.

Řešíme i problémy se zarůstajícími nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí vaše nohy.

Pokožku ošetříme a upravíme vám nehty podobně jako u manikúry, včetně jako lakování (na přání klienta).

Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel. Nabízíme také k zakoupení některé z ošetřujících krémů pro vaši domácí péči. Bylinnou kosmetiku pro Vaše nohy GEHWOL.

Dále nabízíme

Masky

Zjemňují pokožku na nohou a prodlužují její hebkost.

Peeling

Brusnými částicemi odstraňuje odumřelou vrstvu kůže, aniž by zasahoval do spodních vrstev kůže. Pokožka je po ošetření peelingem prokrvená, čistá a hladká.

Parafínové zábaly

Navrací pokožce přirozenou vlhkost, pružnost a krásu. Teplí vosk příjemně prohřívá a účinně působí proti, studeným nohám “Parafínové zábaly jsou vynikajícím doplňkem k pedikúře“.

Ošetření nehtů a lakování

Žádná pedikúra nemůže být kompletní bez řádného ošetření nehtů. Vyhlazené a upravené nevyzdobí každého po celý rok, nejen v létě! Úprava nehtů obsahuje zapilování, vyrovnání a vyleštění nehtů. Ženám pomůžeme s výběrem vhodného pěstícího laku, mužům poradíme jak udržovat chodidla svěží.

Modeláž nehtů na nohou

Tak jako na rukou, provádíme modeláž na nohou (nehty déle vydrží upravené a nalakované)Ceník

Pedikúra mokrá,suchá, kombinovaná

390,-

Reflexní masáž nohou 30min. 

300,-

Ošetření zarostlého nehtu

50,-
Odstranění kuřího oka 50,-
Depilace lýtek 180,-
Parafín 80,-
CND Shellac 150,-
CND Vinil lux 80,-
Gelová modeláž
(francie,barevné gely)
150,-
Aplikace 3TO rovnátek 500,-
Aplikace rovnátek na zarůstající nehet 300,-
Protetikum celého nehtu 150,-
Protetikum nehtu částečná 80,-


© 2012 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek - Eshop
Kontejnery, koše, popelníky | Kuchyně, koupelny | Doplňky pro dům byt a zahradu | Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy |
Elektrokomponenty - spínače | Ohňostroje Litoměřice | Karty vykládací, vykládací karty, diáře, kalendáře |
MDg0MTQ