KONTAKTY


Kosmetika
Pilná Věra

tel.: 723 857 600

Pedikúra
Libuše Šupová
tel.: 723 158 864

Manikúra
Natalya Šebková
tel.: 775 320 752

Masáže
Karolína Šubrtová
tel.: 604 952 450


Kadeřnictví

Petra Janů
tel.: 739 047 563

Sauna
Pilný Tomáš
te.: 731 681 889
O našem studiu
O našem kosmetickém studiu

Náš kosmetický salon je pro Vás otevřen od prosince 2008 v Černěvsi  u Roudnice nad Labem, kde Vám chceme poskytnout možnost relaxace, uvolnění, osobní péči a individuální přístup k Vašim potřebám.

Neslibujeme Vám zázraky, ale uděláme maximum proto, aby jste od nás odcházeli spokojení  a  s pocitem příjemného zážitku a relaxace. Zaručujeme Vám soukromí, klid a profesionální přístup. Provedeme ošetření kvalitními produkty značky ALCINA.  Nejlepší odměnou za naše služby bude Vaše spokojenost, zdravá a krásná pleť a samozřejmě i to, že se k nám budete rádi vracet. Péče o Vaší pleť by se měla stát nedílnou součástí Vašeho života. Profesionální ošetření v kosmetickém, masážním a pedikérském saloně je vhodné zhruba jednou za měsíc v některých případech i častěji. Pleť  prozrazuje kvalitu našeho života. Ihned se na ní projeví únava nemoc, nesprávná životospráva, stres, poškození sluncem, stárnutí. Správnou a pravidelnou péčí, můžete tyto negativní projevy oddálit. Ošetření je vhodné pro ženy, muže a i pro mladou problematickou pleť.

 V našem salonu najdete

Masáže
- obličej, dekolt, krk (klasická masáž, oční mikromasáž, liftingová masáž, Alcina masáž, antistresová masáž)
- intenzivní  kúrové ošetření
- čínská masáž hlavy
- líčení
- sportovní a rekondiční masáž
- lávové kameny

Masáž- lávové kameny-hot stones
Při masáži se používají hladké lávové kameny, které se zahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C  a následně pokládají na tělo. Teplo kamenů , ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou i na rukou po celém těle a náležejících ke všem orgánům našeho těla. Tyto energetické dráhy bývají často neprůchodné nebo sevřené a proto energie v našem těle nemůže proudit tak jak by měla. Tato čínská metoda uvolňuje dráhy a dodává neočekávanou sílu a radost. Lávové kameny dokáží navodit báječný pocit úlevy a relaxu.

Proto je tato masáž ve světě tak žádaná. Jedná se o velice relaxační, antistresovou a harmonizující masáž. Při masáži se používají špičkové kvalitní oleje.

ÚČINKY MASÁŽE
- stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
- vyrovnává energie lidského těla
- napomáhá detoxikaci organismu
- hluboce relaxuje a harmonizuje

Sportovní  a rekondiční masáž

U klasické masáže je spoustu hmatů a pohybů mezi které patří hlazení,tření,hnětení,tepání,chvění měkkých tkání  těla s cílem navodit stav celkového uvolnění. Masáží se uvolňuje masírované  svalstvo, rozšiřují se kožní vlásečnice a pokožka zčervená proto se zvyšuje prokrvení.

Jedná se o nejvhodnější masáž při bolesti zad, šíje, nohou atd.

ÚČINKY MASÁŽE

- stimuluje odtok lymfy a tím pomáhá tělu zbavovat se toxických látek
- příznivě ovlivňuje tělesná i duševní stav člověka
- zvyšuje prokrvení, výživu a regulaci organizmu
- příznivě působí na svaly přetížené z jednostranné činnosti


© 2012 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek - Eshop
Kontejnery, koše, popelníky | Kuchyně, koupelny | Doplňky pro dům byt a zahradu | Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy |
Elektrokomponenty - spínače | Ohňostroje Litoměřice | Karty vykládací, vykládací karty, diáře, kalendáře |
MTUxY